دستگاه های پول شمار از برند های معتبر با گارانتی

دستگاه پول شمار را شاید در گذشته فقط میتوانستید در بانک ها ببینید ولی امروزه با تولید نسل های بسیار کوچیک و ارزان قیمت پول شما میتوانید آن را حتی در یک بقالی هم ببینید.

پول شمار

تجهیزات مورد استفاده و سنسورهایی که در این دستگاه ها مورد استفاده قرار میگیرند تعیین کننده کیفیت و کارایی و ضریب اعتماد پذیری یک دستگاه پول شمار هستند.

بعضی از دستگاه های پول شمار امکان تشخیص پول های جعلی را دارند و بعضی ندارند .

 

برخی از آنها با ضریب خطای بسیار پایینی کار میکنند در حالی که برخی دیگر ضریب خطای بسیار زیادی را دارند.

 
دستگاه پول شمار

دستگاه پول شماراز آنجایی که یک حسابدار یا اپراتور مالی اتکا زیادی به درستی شمارش پول از طریق دستگاه پول شمار دارد . این تجهیزات و دستگاه ها اهمیت ویژه ای به لحاظ کیفیت و صحت داده های خروجی دارا میباشند . و بجاست هنگام خرید یک دستگاه پول شما دقت و وسواس ویژه ای داشته باشید و تست های لازم را در هنگام خرید بگیرید.

کالیبره کرده دستگاه پول شمار

یک دستگاه پول شمار هم همانند اغلب تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی به مرور زمان و کارکرد بالا دقتش کم میشود . و برای اینکه بتوانیم دقت این سیستم را ارتقاء دهیم نیاز به کالیبره کردن دارد. بنابراین لازم است در بازه های زمانی مشخص دستگاه پول شمار خود را کالیبره کنید.

پول شمار

گروه مهندسی باربد از اوایل سال ۹۵ اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود کرد .

فروش دستگاه پول شمار

در این فروشگاه محصولات تولیدی و وارداتی خود را به صورت مستقیم و با قیمت بسیار کمتر از بازار به فروش میرساند . در طرح فروش ویژه زمستانه میتوانید اقدام به خرید انواع دستگاه پول شمار  و سایر محصولات با ۱۰ الی ۲۰% تخیف کنید .

مدل های دستگاه پول شمار

در ادامه با پرفروش ترین مدل های دستگاه پول شمار باربد آشنما میشوید . همچنین میتوانید با رجوع به صفحه محصولات کاتالوگ جداگانه هر محصول را دانلود کرده و اطلاعات کاملتری بدست آورید.

[huge_it_portfolio id=”7″]

خرید دستگاه پول شمار

از اینرو لازم است تا در هنگام خرید به موارد زیادی از جمله برند تولید کننده , استانداردهای محصول , امکانات و تجهیزات مورد استفاده در تولید دستگاه پول شمار , گارانتی محصول و… از جمله مواردی هستند.

سئو وب سایت

توصیه میشود در وحله اول در باره آنها اطلاعات کاملی کسب کرده و در مرحله دوم در دستگاهی که قصد خرید آن را دارید آنها را تطبیق داده و در نهایت با توجه به سطح حساسیت کار و نیازهایی که دارید اقدام به خرید دستگاه پول شمار کنید.

در هنگام خرید دقت کنید

چیزی که لازم است در موقع خرید پول شمار  بدان توجه کنید این است که هیچ محصولی را صرفا جهت نیاز امروزتان نخرید و نیازهایی که در آینده ممکن است برای شما اضافه شوند را هم در نظر بگیرید تا بتوانید یک خرید عالی با ضریب اتکا کافی خریداری کنید.

برچسب ها: دستگاه پول شمار
10 Aug 2017