لیبل پرینتر , چاپگر برچسب

چاپگر برچسب – پرینتر برچسب)

پرینتر برچسب یا چاپگر برچسب که اختصارا و با الهام از نام لاتینش آن را لیبل پرینتر میخوانند کاربردهای گسترده ای دارد . به گونه ای که در یک اداره کوچک تا یک سازمان و کارخانه تولیدی بزرگ میتوانند مورد استفاده قرار گیرند . امروزه پرینتر های لیبل ( لیبل پرینتر ) بخشی ثابتی از کارخانجات تولید محصول شده است . و بدون داشتن یک نمونه از آن تقریبا کار کردن غیر ممکن میشود .

چاپگر برچسب

خرید چاپگر برچسب

قطعا بدون مطالعه توضیحات بالا هم با کاربردهای چاپگر های برچسب یا لیبل یا برچسب آشنا بودید . ولی با دیتیل فنی پرینتر و چاپگر برچسب چقدر آشنایی دارید ؟ و در هنگام خرید باید چه نکاتی را مد نظر قرار دهید . کافیست با دپارتمان تخصصی مشاوره فروش انواع محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی باربد تماس رفته و نیازهای خود را اعلام کنید . بهترین و کارآمد ترین مدل های پرینتر لیبل و برچسب را متناسب با نیازهای شما و بودجه موردنظرتان به شما پیشنهاد میدهیم.

مدل های پیشنهادی پرینتر و چاپگر برچسب

از سال ۹۳ خط تولید انواع چاپگر برچسب ( لیبل پرینتر ) در کارخانه گروه مهندسی باربد راه اندازی شده و از سال ۹۵ فروشگاه اینترنتی محصولات باربد راه اندازی شده است . مدل ها کاآمد لیبل پرینتر را در ادامه میتوانید مشاهده کنید .

لیبل پرینتر

لیبل پرینتردستگاه لیبل پرینتر دستگاهی است که از ان برای چاپ بارکد،یا نوشته یا هر علامتی بر روی لیبل های پشت چسب دار استفاده می شود که این لیبل ها را بروی اجناس چسبانده که سبب شناسایی محصول و به دنبال آن ردیابی انواع محصول میشود.

دستگاه لیبل پرینتر با عنوان هایی مانند چاپگر بارکد، بارکد زن و بارکد پرینتر نام برده می شود. لیبل پرینتر در دو دسته چاپگر صنعتی و بارکد پرینتر رومیزی نقسیم می گردند.

چاپگرهای صنعتی Industrial Barcode Printer : به علت داشتن سرعت بسیار بالا و کیفیت چاپ عای که  دارند بهترین و مناسب ترین گزینه برای انتخاب کاخانه جات و کارگاه ها می باشد زیرا توانایی چاپ در حجم خیلی زیاد در روز رو هم دارامی باشند.

بارکد پرینتر Desktop Barcode Printer بر خلاف چاپگرهای صنعتی، این چاپگر های رومیزی توانایی چاپ لیبل در روز کمتر از ۳۰۰۰ عدد می باشد، اما کیفیت چاپ آن بالا است و برای اداره جات و مکان های کوچک مانند تولیدی ها گزینه اقتصادی می باشد.

موارد استفاده پرینتر لیبل

لیبل پرینتر یا همان چاپگر لیبل است که برای چاپ لیبل برای برچسب های که به کالاها زده میشود استفاده میگردد.

لیبل پرینتر به دو صورت حرارتی مستقیم و غیر مستقیم میباشد برای لیبل های که با حرارت مستقیم کار می کنند نیاز به ریبون ندارند اما لیبل های که به صورت غیرمستقیم  میباشد نیاز به ریبون دارند .

برچسب ها: پرینتر برچسب, پرینتر لیبل, چاپگر برچسب, چاپگر لیبل, خرید پرینتر لیبل, خرید چاپگر لیبل, خرید لیبل پرینتر, فروش لیبل پرینتر, لیبل پرینتر
10 Aug 2017