طراحی و ساخت مخازن تحت فشار

ساخت مخازن

ما در گروه صنعتی اسپاد صنعت در زمینه ساخت مخازن با هر کاربری با استفاده از تکنولوژی برتر روز اروپا در خدمتتان هستیم. ساخت مخازن تحت فشار تخصص ماست .شرکت اسپاد صنعت پرتیکان با قریب به 2 دهه تجربه ارزشمند و با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب ، امکانات و تجهیزات کارآمد و متناسب در انجام پروژه های متعددی ایفای نفش نموده است و افتخار دارد با ارائه محصولات و خدمات خود با کیفیتی منطبق با استانداردهای بین المللی سهمی کوچک در توسعه کشور داشته باشد.

توانایی طراحی و ساخت تجهیزات و مخازن تحت فشار

1 مخازن تحت فشار
2 برج ها و راکتورها
3 مبدل های حرارتی
4 Fire Heater
5 ساخت تجهیزات صنعتی
6 سازه های فلزی خاص

ساخت مخازن در اصفهان : Tower Isfahan Refinery

ساخت مخازن و تجهیزات فلزی در اصفهان توسط شرکت اسپاد صنعت

ساخت مخازن در شرکت اسپاد صنعت

ساخت مخازن

ساخت مخازن

 

ساخت مخازن تحت فشار

با توجه به نیاز صنایع نفت ، گاز ، فولاد و….در کشور به انواع مخازن تحات فشار ساخت این نوع مخازن در شرکت اسپاد صنعت در ابعاد و کاربری های متنوع در دستور کار قرار دارد .  ,Connection Reducer, Converter, Conical واشکال کروی که اغلب از ورق با متریال مختلف می باشند، شرکت اسپاد صنعت در بخشی از فعالیت خود فرمدهی و ساخت مخازن تحت فشار و  این قطعات را در برنامه کار خود قرارداده است.

 

ساخت مخازن و فرمدهی خاص

در شرکت اسپاد صنعت ساخت مخازن خاص و برخی فرمدهی های خاص به روش گرم و سرد بر روی متریال های مختلفی نظیر استنلس استیل، کربن استیل، ورق های هاردوکس ، سوپر آلیاژ، انواع شفت و سایر مقاطع سنگین دیگر صورت می پذیرد.

برچسب ها: ساخت مخازن, ساخت مخازن تحت فشار, مخازن تحت فشار
10 Aug 2017