دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

بطور کلی استفاده از تجهیزات حضور و غیاب و کنترل تردد بر مبنای تکنولوژی تشخیص چهره در حال گسترش روز افزونی است . این دستگاه در میان دستگاه های حضور و غیاب مبتنی بر تشخیص چهره جزء برترین نمونه های موجود در بازار میباشد که میتواند بطور کامل خاطر شما را آسوده کند و کارکرد بینقصی را به شما ارائه دهد . از مشخصات این سیستم عبارتند از دوربین تشخیص چهره +  وب سرور داخلی  +  صفحه نمایش لمسی + سرعت بالای مطابقت  + تنوع ارتباطات  +  تامین جریان برق از شبکه (PoE)  +  تلفن تصویری  + کارت RFID   +  ظرفیت بالای جافظه که میتواند تا یک ملیون تردد را در حافظه خود ذخیره سازی نماید . 

 

فروش دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

این دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره همزمان امکان اسکن دو انگشت را دارد . همچنین پردازنده این دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره بسیار قوی بوده و سرعت بالایی در پردازش به شما ارائه میدهد . این دستگاه حضور و غیاب در جشنواره فروش با قیمت فوق العاده ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان در محل مشتری نصب و تحویل میشود.

مشخصات فنی دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

سایر مشخصات فنی این دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره و اثر انگشتی هوشمند و تمام حرفه ای عبارتند از :

کاربری حضور و غیاب / کنترل تردد
سنسور کارت Mifare / DesFire
دوربین دوربین تشخیص چهره
ظرفیت کاربر ۱۰۰۰۰
تردد ۱،۰۰۰،۰۰۰
حالات عملکرد ·     کارت

·     کد

·     تشخیص چهره

·     کارت / کد / تشخیص چهره

ارتباطات رایانه  USB ، RS232
شبکه WLAN ، LAN (PoE) ، RS485 (اختیاری)
کنترل تردد رله ، Wiegand ، TTL I/O
سخت افزار پردازشگر   مختص تشخیص چهره -۱٫۱GHZ DSP

جهت کاربری دستگاه MHZ RISC667

نمایشگر لمسی تمام رنگی ۳/۴ اینچ
صدا بلندگو ۱۶Bit + میکروفن داخلی
دمای عملکرد -۲۰ ~ ۵۰ `C
کلیدها ·     صفحه نمایش لمسی

·     ۴ کلیدعملیاتی

·     Call

حسگر ضربه
ولتاژ عملکرد ۱۲V DC 1.5A
ابعاد (عرض × ارتفاع × ضخامت) W132 x H165 x D60

لوازم جانبی این دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

لوازم جانبی و تجهیزاتی که همراه این دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشتی دریافت میکنید عبارتند از : این دستگاه جهت ارتباط ساعتهای حضور و غیاب دارای شبکه بی سیم Wi-Fi به سایر سیستمها مورد استفاده قرار می گیرد. بدیهی است مجموعه های دارای شبکه بی سیم نیازی به استفاده از این دستگاه ندارند.این کالا به درخواست مشتری به همراه دستگاه قابل ارائه می باشد.و اینکه این دستگاه جهت ارتباط با آیفون دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد.این کالا به درخواست مشتری به همراه دستگاه قابل ارائه می باشد  – دستگاه SecureI/O  به منظور امنیتی بیشتر مابین مابین دستگاه کنترل تردد و سخت افزار مورد استفاده (مانند قفل برقی) قرار می گیرد و کدهای ارسالی توسط دستگاه را رمزگذاری می نماید.

مکانیزم کارکرد دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

در دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره  تعریف اثر انگشت افراد از طریق دستگاه صورت می گیرد. در سازمانهای با پرسنل زیاد و یا جهت سهولت بیشتر می توان با بهره گیری از سنسور اثر انگشت مجزا ، اثر انگشتها را در رایانه تعریف نموده و در زمان دلخواه به دستگاه انتقال داد.این کالا به درخواست مشتری به همراه دستگاه قابل ارائه می باشد. – آداپتور جهت تامین برق دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد. این کالا به همراه دستگاه ارائه می گردد.  – باطری قابل شارژ   :  مواقع قطع جریان برق ، باطری قابل شارژ تا حدود ۵ ساعت امکان استفاده از دستگاه را فراهم می کند. و  این کالا به درخواست مشتری به همراه دستگاه قابل ارائه می باشد

10 Aug 2017