مقایسه قیمت و امکانات مدل های دستگاه بارکد خوان

بارکد خوان

بارکد خوان نام دستگاهی است که از آن برای خواند اطلاعات روی محصولات که بصورت اختصاری و تحت پروتکل بارکد گذاری شده اند استفاده میشود . این دستگاه های عموما کاربرد فروشگاهی دارند ولی حتی در یک دفتر کار کوچیک هم قابلیت استفاده دارند . دستگاه بارکد خوان امروزه تبدیل به یکی از مهم ترین تجهیزات انبارداری شده است .

دستگاه بارکد خوان

جشنواره فروش ویژه دستگاه بارکد خوان

دستگاه بارکد تنوع زیادی در قیمت و برند های تولید کننده دارد . گروه مهندسی باربد از سال ۹۳ و با احساس نیاز برای تولید داخلی این محصول و از طریق مهندسی معکوس روی برترین نمونه های اروپایی دستگاه بارکد خوان اقدام به طراحی و تولید ۳ مدل بارکد خوان با ویژگیها و امکانات متفاوت نموده است که در ادامه میتوانید آنها را ملاحظه کنید.

مدل ها و قیمت و امکانات دستگاه بارکد خوان

در ادامه ۳ مدل از دستگاه های بارکد خوان تولید شده توسط گروه مهندسی باربد را ملاحضه میفرمائید . بصورت اختصاری امکانات هر یک از دستگاه های بارکد خوان آورده شده است . همچنین میتوانید برای دریافت اطلاعات کامل تر راجع به امکانات و جزئیات فنی و قیمت دستگاه بارخوان مورد نظرتان با دفتر فروش گروه باربد تماس بگیرید.


فروش ویژه دستگاه های بارکد خوان

جشنواره فروش زمستانی محصولات گروه باربد شامل انواع دستگاه بارکد خوان و سایر محصولات تا پایان اسفند ماه ۹۵ ادامه دارد . در جشنواره فروش ویژه میتوانید هر یک از محصولات و دستگاه های بارکد خوان را با ۱۰ الی ۲۰% تخفیف قیمت خریداری کنید . برای اطلاعات بیشتر با دفتر فروش و اپراتور های آنلاین فروشگاه اینترنتی باربد تماس بگیرید.

انواع دستگاه بارکد خوان فروشگاهی

تنوع زیادی هم در نحوه کارکرد , تکنولوژی تولید و شکل ظاهری دستگاه بارکد خوان فروشگاهی وجود دارد . ما در اینجا انواع دستگاه بارکد خوان فروشگاهی را بر اساس مکانیزم و فناوری استفاده شده برای خواند بارکد را شرح میدهیم . که عبارتند از :

دستگاه بارکد خوان نوری

دستگاهای بارکد خوان نوری: سرعت بالا و عملکرد مناسب اما تشخیص و دقت پایین نسبت به خطی ها دارند. مصرفشان در مکان هایی نیازمند به سرعت عمل بالا می باشد.

دستگاه بارکد خوان تصویری

دستگاه های بارکد خوان تصویری ( دوربین دار): این دستگاه ها بارکد را اسکن می کنند که از سرعت و دقت بالایی برخوردارند.

انواع بارکد

در کل دو نوع بارکد وجود دارد بارکد های یک بعدی که به شکل خط های نازک و یا پهن عمودی در کنار هم قرار گرفته و پایین آن اعداد و کدهای مخصوصشان نوشته شده است و نوعی دیگر آن بارکدهای دو بعدی که به آنها QR  هم گفته می شود، می باشند.

انتخاب نوع دستگاه بارکد خوان بر اساس نوع بارکد

بارکد های دوبعدی را فقط دستگاه های بارکدخوان تصویری و دستگاه های بارکد خوان چندپرتو تشخیص می دهد. از اینروه لازم است در هنگام خرید دقت داشته باشید.

مزیت های دستگاه بارکد خوان فروشگاهی تصویری

دستگاه های بارکدخوان فروشگاهی تصویری که قابلیت خواندن بارکد های یک بعدی و دوبعدی را دارند از نوع لیزری خطی می باشند و قابلیت خواندن بارکدهای آسیب دیده را دارند.

دستگاه بارکد خوان لیزری

دستگاه های بارکد خوان لیزری چند پرتویی که پیش تر نام آن آوره شد، نوعی سیستم از بارکد خوان ها می باشد که از لحاظ ظاهری با فرخاون های معمولی فرق دارند، سرعت عمل بسیار بالا و تشخیص فوق العاده از مشخصات بارز این نوع از بارکدخوان ها می باشد، که بعضی از آنها توانایی اسکن۱۸۰۰ خط در ثانیه را دارد.

دستگاه بارکد خوان بیسیم

از جهتی دیگر دستگاه های بارکد خوان دو نوع بیسیم و باسیم را دارا می باشند. انواع دستگاه بارکد خوان فروشگاهی بیسیم آن دارای باتری های لیتیومی هستند که مشخصه های طول زمان نگهداری شارژ و زمان لازم برای شارژ مجدد باتری متفاوت است. دستگاه ای بارکد خوان بیسیم در مجمو عه ای با کارایی های فاصله دارد، مانند فروشگاه ها زنجیره که دارای قفسه ها و بخش هایی مختلف زیاد و انبار و سوله های بزرگ هستند.

[huge_it_portfolio id=”6″]

سایر محصولات فروشگاه اینترنتی باربد : انواع دستگاه نوبت دهی – دستگاه پیجر گارسون – دستگاه کامپیوتر بدون کیس – انواع تجهیزات بانکی شامل دستگاه تست اسکناس – پرفراژ چک – پول شمار و….دستگاه لیبل پرینتر – پرینتر حرارتی

برچسب ها: بارکد خوان, دستگاه بارکد خوان, فروش دستگاه بارکد خوان
10 Aug 2017