خدمات تخصصی فرم دهی و رول ورق

رول ورق

رول ورق یکی از خدمات اسپاد صنعت می باشد، این شرکت مجهز به دستگاه رول ورق چهار غلطکه در 2 سایز و ظرفیتهای مختلف آماده ارائه خدمات با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان تولید می باشد. همواره تلاش ما پاسخ به نیاز بازار و ارائه خدمات فرمدهی ورق با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان بوده است و سال ها بر روی پروژه های عظیم تجربه کسب کرده و و نقش برجسته ای در رول پلیت در تمام کشور داشته ایم.

 

موارد کاربرد رول ورق

نفت و گاز – محصولات پتروشیمی – تولید برق –  ساخت و ساز – ساختمان کشتی  – ساخت عمومی

فرایند رول کردن ورق

رول ورق، تکنیک خمکاری برای انواع ورق با عرض و ضخامت بالا می باشد. رول پلیت توسط دستگاه های 3 یا 4 غلطکه و با حرکت طولی ورق توسط غلطک ها به جلو یا عقب و اعمال نیرو توسط علطک های میانی (سه غلطکه) یا غلطک های جانبی (چهار غلطکه) صورت می گیرد. خم های مختلف با کنترل فاصله و زاویه بین غلطک ها به دست می آید و با حرکت غلطک ها امکان کنترل خم فراهم می شود، در اسپاد صنعت ما دارای دستگاه های رولینگ چهار غلطکه با هندسه متغییر هستیم که می تواند طیف وسیعی از نیاز ها را پوشش دهد.

رول ورق

رول ورق

 

 

 

 

تجربه ما در رول ورق

اسپاد صنعت خدمات رول ورق را از سال 1380 آغاز کرده است که تاکنون توانسته بهترین خدمات را برای انواع پروژه ها ارائه دهد.

رول ورق

 

دامنه تولیدات رول ورق اسپاد صنعت

اسپاد صنعت خدمات رول ورق را در 2 سالن به مساحت 3000 منر مربع و با 4 جرثقیل سقفی (ظرفیت بلند کردن قطعه تا 40 تن ) ارائه می دهد. اسپاد صنعت با در اختیار داشتن دستگاهای رول ورق چهارغلطکه در سایزهای مختلف توانایی رول ورق تا عرض 3500 میلی متر و ضخامت 60 میلی متر (بصورت استوانه و مخروط) و عرض کمتر تا ضخامت 90 میلی متر را امکان پذیر می باشد.

رول ورق - تصویر 4

توانایی انجام رولینگ ورق بر روی پلیت با مشخصات زیر:

رولینگ ورق بر روی انواع پلیت

  • Carbon steels including A516GR.70/17MN4/A283/ST37/ST52 S275, 430B, P265GH, S355
  • Copper
  • Duplex & Super Duplex Steels 2205, S31803
  • High Chrome molly material
  • Stainless steels 304,304L/316,316L/321
  • Specialist steels Hastelloy & Inconel

در صورت نیاز مشتری، متریال توسط تامین کنندگان مورد تایید ما تهیه می شود. تمام متریال دارای Certified با گواهی کارخانه هستند و تامین کنندگان آزمون های مربوط شامل Impact Test, Strain Ageing Test and Through Thickness Test بر روی مواد ارائه می دهند.

Plate-Rolling-spadsanat

6

 

ظرفیت و توانایی ما در رول کردن ورق

برای مشاهده ظرفیت رول کردن ورق لطفاً به صفحه ظرفیت نورد ما مراجعه کنید.

10 Aug 2017