نقاشی ساختمان مولتی کالر در تهران

مولتی کالر

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان:

نقاشي ساختمان با ارائه نازلترين قيمت براي خدمات و محصولات به كار رفته و اجراي بهترين نقاشي ساختمان هدف اصلي گروه نقاشي ساختمان نمونه بوده ودر راستاي حق مشتري مداري و ضمانت كاري  اميدواريم با كمك  همكاران شايسته خود به اين امر مهم رسيده و الگوي مناسبي براي شغل نقاشي ساختمان بوده وتصوير ذهني خوبي از گروه خود انتقال دهيم.

لیست قیمت نقاشی منازل و ساختمان

نقاشی ساختمان

ليست قيمت نقاشي ساختمان براي رنگهاي مختلف ساختماني همراه با مصالح درجه يك به كار رفته به شرح زير ميباشد

قيمت نقاشي ساختمان اجرا با رنگ روغني درجه يك شامل رنگهاي سحر ،هاويلوكس و هادي براي هر متر مربع5000الي7000تومان.

قيمت نقاشي ساختمان براي رنگهاي پلاستيك همراه با مصالح به كار رفته درجه يك رنگهاي سحر،پارس بهار و سمن براي هر متر مربع بين4000تومان الي5000تومان.

قيمت نقاشي ساختمان با رنگهاي دكوراتيو مولتي كالر براي هر متر مربع همراه با مصالح 6000تومان الي8000تومان.

قيمت رنگهاي سلولزي بلكا همراه با مصالح5000تومان الي6000تومان

قيمت راجراي پوشش هاي كنيتكس براي هر متر مربع با مصالح درجه يك7000تومان الي12000تومان.

 قيمت پتينه كاري ساختمان براي هر متر مربع بين10000تومان الي30000تومان.

 قيمت رنگ آميزي و نقاشي ساختمان با رنگ اكريليك همراه با مصالح بكار رفته بين 50000 تومان الي 7000 تومان

قيمت نقاشي ساختمان براي سقفهاي كناف به دلايل سختي كار و زمان بر بودن تقريبا 2 برابر سقفهاي معمولي ميباشد

رنگ آمیز و نقاشی ساختمان با مولتی کالر 

شرکت رنگ گستر با سابقه چندین ساله و بهره گیری از مهندسین و متخصصین صنعت رنگ و کادر فنی آموزش دیده در مسائل اجرا ، به عنوان یکی از قویترین شرکتهای فعال در تکنولوژی رنگهای ساختمانی و نقاشی ساختمان با مولتی کالر آماده همکاری و عقد قرارداد جهت پروژه های بزرگ و کوچک در سراسر ایران میباشد.شرکت رنگارنگ رنگ گستر فعالیت خود را از سال 1382 آغاز نمود، این شرکت یکی از اولین نمایندگیهای رنگهای مولتی کالر و نمایندگی انحصاری شرکت رنگ و رزین پارسه در تهران بوده که در زمینه فروش رنگهای دکوراتیو و نمای ساختمان و اجرای پروژه های متعدد ساختمانی و هزاران متر کار اجرایی موفق بصورت کاملا تخصصی و علمی فعالیت مینماید.

مولتی کالر چیست و کاربرد آن در کجاست؟

مولتی کالر رنگی دکوراتیو و بسیار شیک میباشد که با داشتن مزایای بسیار ، در زمره رنگهای بسیار پر طرفدار و جذاب قرار گرفته است . این رنگ در فضاهای داخل ساختمان مانند دفاتر کار، محیط‌های فروشگاهی، راه پله‌ها، اتاق‌های خواب و یا حتی سایر محیط‌های منزل به کار می‌رود. بافت‌های سلولی بسیار ریز این رنگ که با انتخاب مشتری در رنگ‌های متنوعی خودنمایی می‌کند فضای تک و خاصی به محیط مورد نظر شما می‌بخشد و چشم هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند.

مجموعه‌ای از ویژگی‌های بارز نقاشی ساختمان مولتی کالر:

خاصیت انتی استاتیکنقاشی ساختمان مولتی کالر  مقاومت بالا در برابر جذب ذرات معلق در هوا که در نتیجه هزینه تمیز کاری و نگهداری را تقلیل داده و بهداشتی می‌باشد.ذرات معلق هوا و دودها را به خود جذب نمی‌کند و مخصوصا برای محیطهای که پر ترافیک و یا پر رفت و آمد هستند بسیار مناسب می‌باشند. (مناطق مرکزی، راه پله ها و...).
شستشوی آسان: با آب و انواع شوینده ها براحتی قابل شستشو می‌باشد.مقاومت عالی در برابر رطوبت و شتشو 
ترمیم: در صورت اسیب دیدگی به سادگی با حداقل مواد و به بهترین وجه ممکن قابل ترمیم است. (درهر ابعاد مانند سطح اولیه و هماهنگ با سطوح مجاور).
ب
دون نیاز به حلال: از آنجائیکه رنگهای مولتی کالر در گروه رنگهای پایه آب (واتر بیس) قرار دارند برخلاف رنگهای موجود در بازار جهت اجرا نیاز به هیچگونه حلالی ندارند، لذا در محیط ایجاد بوی نامطبوع نمی‌کند و به همین دلیل در مکانهایی که امکان تخلیه کامل و طولانی مدت انها وجود ندارد، نظیر منازل مسکونی، مراکز درمانی، مراکز اموزشی، هتلها و... براحتی قابل اجرا می‌باشد.
ب
دون پوسته شدن، رنگ پریدگی و زرد شدن: رنگهای مولتی کالر با ایجاد سطحی با دوام و استثنائی درمقابل رنگ پریدگی، زرد شدن، پوسته شدن، خراشیدگی و از بین رفتن لایه رنگ روی سطح بسیار مقاوم است.
تنوع و گستردگی در طرح و رنگ: 

فرمولاسیون رنگکاری مولتی کالر

با توجه به فرمولاسیون خاص امکان ساخت رنگهای متنوع و منطبق با هر سلیقه برای ایجاد سطوحی زیبا و چشم نواز را فراهم می‌ کند.
ضد شوره، خزه و رطوبت: این رنگها خاصیت ضد آب داشته که در نتیجه باعث عدم مواردی همچون شوره و... می‌باشد.
فوق العاده تزئینی: طرحهای متنوع در رنگهای مختلف، بافت ویژه رنگ، مات و کم جلا بودن رنگ، مشکلاتی از قبیل موج و خرابی سطح زیر کار را در خود محو می‌ کند.
ضخامت کم: بافت زمینه دانه های رنگی بر روی فیلم کمتر از یک میلمتر.
قابل اجرا بر روی تمامی‌سطوح: 

خواص دکوراتیو نقاشی مولتی کالر ساختمان

رنگهای مولتی کالر دکوراتیو بوده و یک لایه فیلم بر روی سطوح ایجاد می‌نماید و بسیار مناسب برای سطوح (گچ.سیمان، بتون، آهن، چوب، رنگ، سنگ، کاشی، پلاستیک، رنگ روغن، کنتیکس و....) می‌باشد.
سرعت بالا در اجرا: به علت وجود تکنولوژی بالا در ساخت دستگاهای اجرای این رنگ سرعت قابل توجهی در اجرای آن بر روی سطوح آماده وجود دارد و امکان پوشش دهی بر روی سطوحی که دور از دسترس می‌باشد ایجاد شده است. (مثال: لوله ها، رادیاتورها و... ).
چسبندگی بالا: قدرت چسبندگی بالا بر روی سطوح اجرایی دارد.
آنتی گرافیتی: مقاومت عالی در برابر رنگ بری اشعه ماورای بنفش و امکان جابجایی وسایل نصب شده بدون تغییر رنگ محسوس با سطوح مجاور.
ضربه پذیر و مقاوم در برابر تغییر حجم سطوح یا قالبها: به علت کشش سطحی بالا در مقابل تغییر حجم سطح زیرین و 
آنتی باکتریال: به علت مواد تشکیل دهنده این رنگ زمینه مناسب برای رشد باکتریها، میکروبها، قارچها، کپکها، جلبگها، خزه ها و... فراهم نمی‌ باشد.(در داخل گالن).
کم بو یا بی بو: پس از اجرا، بعد از مدت کوتاهی بوی در محیط باقی نمی‌ماند.
در مدت کوتاهی خشک می‌شود: بر روی سطوح گچی و سیمانی در کمتر از یک ساعت بصورت سطحی و حد اکثر پس از گذشت سه روز کاملا خشک می‌شود و پس از آن قابل شستشو است.

نقاشی ساختمان تهران

خدمات گسترده نقاشی ساختمان در تهران شامل خدمات دهی به همه مناطق شهری از منطقه یک تا منطقه 22 تهران و شهر ها و شهرک های حومه تهران و استان البر میباشد .

کاتالوگ نقاشی ساختمان مولتی کالر

مولتی کالر
8 Aug 2017