تجهیزات رستوران و فست فود : پیجر و دستگاه فراخوان گارسون

صاحبان رستوران و فست فود برای خرید دستگاه فراخوان گارسون یا پیجر گارسون بهترین جا خرید از تولید کننده بصورت مستقیم است . گروه مهندسی باربد با سابقه ای ۱۰ ساله در زمینه تولید انواع تجهیزات رستوران , فست فود و سیستم نوبت دهی بانکی و اداری و دستگاه پیجر گارسون  میتواند بهترین شرایط خرید را به شما ارائه دهد .

دستگاه فراخوان گارسون

فراخوان گارسون سیستمی هستند که مطلع شدن گارسون از نیاز مشتری را سریع و بلا مانع میکند. به این صورت که هر گاه مشتری نیاز به فرخوان ویا صدا کردن گارسون را دارد می تواند با فشردن کلیدهای مخصوصی که روی میز تعبیه شده است گارسون را مطلع سازد. به چه صورت؟

این سیستم شرایط سرویس دهی را در یک رستوران یا فست فود به نحو چشم گیری بهبود میدهد و نظرسنجی ها نشان دهنده افزایش ۶۰% رضایت مشتریان رستوران و فست فودهایی هستند که برای ارتباط بهتر و سریعتر در آنها از سیستم فراخوان گارسون استفاده میشود . از اینرو تقریبا هر رستورانی به یک دستگاه پیجر گارسون نیازمند است .

نحوه کارکرد دستگاه فراخوان گارسون ( پیجر گارسون)

به این صورت که گارسون رستوران ساعتی مچی بر دست خود بسته که دارای لرزش  و صدا می باشد که هنگامی که مشتری از پای میز کلید را می فشارد بر اساس تنظیمات از پیش تعیین شده ساعت مچی در دست گارسونلرزش یا صدایی ایجاد میکند که گارسونمتوجه می شود که کدام میز چه درخواستی دارد. بعد مشتری می تواند درخواست های مختلف از گارسون داشته باشد، مانند اوردن صورت حساب، درخواست نوشیدنی و غیره.

تکنولوژی ارتباطی سیستم فراخوان گارسون در رستوران و فست فود

این سیستم های فراخوان مشتری به صورت بیسیم و وایرلس باهم در ارتباط هستند و قابلیت تنظیمات مختلف را دارد. بیسیم بودن این سامانه باعث ارائه سرویس بهتر و بدون نیاز به کوچکترین سیم و کابلی در محل رستوران و فست فود میباشد .

حداکثر برد دستگاه فراخوان و پیجر گارسون رستورانی

دستگاه فراخوان مشتری به اینصورت است که مشتری با دکمه های که روی دستگاه فراخوان قرار دارد درخواست خودش را اعلام می کند درخواست مشتری میتواند سفارش و یا درخواست صورتحساب باشد برد این دستگاه تا صد متر است. همچنین برای رستورانهای طبقاتی و مکانهایی که نیاز به افزایش برد ارتباطی دستگاه پیجر گارسون میباشد گروه باربد با استفاده از اضافه کردن تقویت کننده های سیگنال این مشکل را مرتفع میسازد.

نصب پیجر بیسیم گارسون و راه اندازی دستگاه فراخوان

نصب و راه اندازی دستگاه فراخوان گارسون و مشتری راحت میباشد حتی میتوان این دستگاه را برای یک گارسون و یا چند تا گارسون تنظیم کرد. . تیم های نصب گروه باربد بدون دریافت هزینه ای بابت نصب اقدام به راه اندازی سیستم فراخوان گارسون در محل مشتری میکنند.

سایر مشخصات پیجر و فراخوان گارسون

توجه داشته باشید که دستگاه فراخوان مشتری یا دستگاه پیجر گارسون ضدآب نیست و باید در مقابل نفوذ آب و مایعات به درون آن مراقبت شود . به لحاظ میزان مصرف انرژی و برق لازم است بدانید که سامانه های فراخوان گارسون بسیار کم مصرف هستند .

دستگاه فرخوان گارسون

فروش دستگاه فراخوان و پیجر گارسون و قیمت آن

در بازار اینروزهای ایران که متاسفانه گردش مالی خوبی وجود ندارد و شرایط فروش شرکت ها , رستوران ها , فست فود ها و …… به طرز قابل توجه نسبت سالهای قبلتر افت داشته است وقتی به دنبال خرید تجهیزاتی برای بیزنس خود هستید باید نسبت هزینه و قیمت آن با احتیاط بیشتری برخورد نمایید . از اینرو برای خرید دستگاه پیجر گارسون  و فراخوان مشتری و گارسون و تجهیزات و دستگاه نوبت دهی و فراخوان نوبت هم این قاعده برقرار میباشد . ما به عنوان اولین تولید کننده ایرانی این تجهیزات بهترین قیمت و شرایط فروش انواع دستگاه فراخوان گارسون و فراخوان مشتری را ارائه میدهیم . خرید مستقیم از کارخانه در جشنواره فروش دستگاه فراخوان گارسون , مشتری با حداقل ۱۵% تخفیف ویژه را از گروه مهندسی و فروشگاه باربد از دست ندهید.

سایر محصولات فروشگاه اینترنتی باربد : انواع دستگاه نوبت دهی – دستگاه پیجر گارسون – دستگاه کامپیوتر بدون کیس – انواع تجهیزات بانکی شامل دستگاه تست اسکناس – پرفراژ چک – پول شمار و….دستگاه لیبل پرینتر – پرینتر حرارتی

برچسب ها: دستگاه فراخوان گارسون, فراخوان گارسون, فروش دستگاه فراخوان گارسون
10 Aug 2017