پرینتر بارکد, چاپگر بارکد فروشگاهی

پرینتر بارکد , چاپگر بارکد

لیبل پرینتردستگاه لیبل پرینتر که از آن به چاپگر بارکد هم نام میبرند دستگاهی است که از ان برای چاپ بارکد،یا نوشته یا هر علامتی بر روی لیبل های پشت چسب دار استفاده می شود که این لیبل ها را بروی اجناس چسبانده که سبب شناسایی محصول و به دنبال آن ردیابی انواع محصول میشود.

دستگاه لیبل پرینتر با عنوان هایی مانند چاپگر بارکد، , پرینتر بارکد ,  بارکد زن و بارکد پرینتر نام برده می شود. لیبل پرینتر در دو دسته چاپگر صنعتی و بارکد پرینتر رومیزی نقسیم می گردند.

 

پرینتر بارکد صنعتی

چاپگرهای بارکد صنعتی Industrial Barcode Printer : به علت داشتن سرعت بسیار بالا و کیفیت چاپ عای که  دارند بهترین و مناسب ترین گزینه برای انتخاب کاخانه جات و کارگاه ها می باشد زیرا توانایی چاپ در حجم خیلی زیاد در روز رو هم دارامی باشند.

چاپگر بارکد رومیزی

بارکد پرینتر Desktop Barcode Printer بر خلاف چاپگرهای صنعتی، این چاپگر های رومیزی توانایی چاپ لیبل در روز کمتر از ۳۰۰۰ عدد می باشد، اما کیفیت چاپ آن بالا است و برای اداره جات و مکان های کوچک مانند تولیدی ها گزینه اقتصادی می باشد.

انواع چاپگر و پرینتر های بارکد از نظر تکنولوژی چاپ

لیبل پرینتر ( چاپگر بارکد یا پرینتر بارکد ) به دو صورت حرارتی مستقیم و غیر مستقیم میباشد برای چاپ و پرینت کردن بارکد و لیبل های که با حرارت مستقیم کار می کنند نیاز به ریبون ندارند اما پرینتر بارکد و لیبل های که به صورت غیرمستقیم  میباشد نیاز به ریبون دارند .

برچسب ها: پرینتر بارکد, چاپگر بارکد, چاپگر لیبل
10 Aug 2017