راهنمای خرید انواع چاپگر و پرینتر حرارتی

پرینتر حرارتی

پرینتر یا چاپگر حرارتی به انواعی از پرینترها که معمولا سایز کوچکتری دارند و جهت چاپ روی کاغذ های مخصوص بکار میروند اطلاق میشوند . از کاربردهایی که این نوع از پرینترها دارند بازه متنوعی دارد و تقریبا هر محیط اداری نیاز به داشتن یک نمونه از پرینتر یا چاپگر حرارتی دارد . گروه باربد با درک اهمیت این موضوع تعدادی از کارآمد ترین مدل های پرینتر حرارتی را که در بازار ایران آزموده شده و جواب داده اند و خدمات پس از فروش و گارانتی معتبری دارند را در فروشگاه اینترنتی خود گذاشته است .

خرید پرینتر حرارتی

فروش انواع پرینتر حرارتیآیا با پرینترهای حرارتی آشنا هستید ؟  آیا هنگام خرید پرینتر حرارتی میدانید که برای رفع چه نیازهایی به پرینتر و چاپگر حرارتی احتیاج دارید . ؟ تیمی از مشاوران آگاه و فنی را گرد هم آورده و در قالب دپارتمان مشاوره فروش باربد سازماندهی کرده ایم تا به تمامی سئوالات شما پاسخ داده و متناسب با نیازهایی که دارید برترین مدل های پرینتر و چاپگر حرارتی را به شما پیشنهاد دهند . با ما در تماس باشید .

انواع چاپگر و پرینتر های حرارتی

پرینتر های حرارت تنوع زیادی در بازار دارند . اما چیزی که مهم است خیلی از محصولات موجود در بازار نه کیفیت قابل قبولی دارند و نه خدمات پس از فروش و گارانتی مناسبی . …. از این رو ما در فروشگاه اینترنتی باربد با بررسی تمام نمونه های موجود در بازار تصمیم گرفتیم تا ۷ نمونه از بهترین انواع پرینتر حرارتی را در لیست محصولات خودمان جای دهیم .

[huge_it_portfolio id=”4″]

درایور و راهنمای نصب انواع پرینتر و چاپگر حرارتی

در فروشگاه اینترنتی باربد میتوانید با مراجعه به صفحه دانلود راهنمای نصب و درایور انواع پرینتر و چاپگر حرارتی موجود در فروشگاه را به رایگان دانلود کنید . ….

چاپگر حرارتی

چاچگر حرارتی

چاپ بر روی کاغذ از ابتدای به کارگیری کامپیوترها در دهه ی ۴۰ میلادی همواره یکی از مناسب ترین روش های دریافت خروجی از سیستم های کامپیوتری بوده است. در سالهای ابتدایی و قبل از ابداع پرینترهای حرارتی، استفاده از چاپگر حرارتی سوزنی مرسوم بودند که اینگونه چاپگرهای حرارتی بسیار کند بوده و سر و صدای زیادی تولید می کردند. تا چندین سال پرینترهای سوزنی تنها انتخاب برای چاپ بر روی کاغذ بودند. اما کم کم سر و کلۀ پرینترهای جوهرافشان و لیزری نیز پیدا شد تا عملیات چاپ بر روی کاغذ با سهولت و سرعت بالاتری انجام پذیرد. امروزه در کنار انواع پرینترهای موجود در بازار، پرینتر و چاپگرحرارتی جایگاه خود را در کاربردهای متنوع پیدا کرده اند. این پرینترها با توجه به سرعت چاپ بسیار بالا و هزینۀ نگهداری بسیار پایینی که دارند توانسته اند روز به روز بیشتر و بیشتر در صنف هایی مانند فست فود ها، بیمارستان ها، سینما ها، رستوران ها و بسیاری از مشاغل دیگر جای خود را باز کنند.

برچسب ها: پرینتر حرارتی, چاپگر حرارتی, فروش پرینتر حرارتی
10 Aug 2017