دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد

دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب دستگاهی است که برای ثبت ورود و خروج مورد استفاده قرار میگیرد .

دستگاه حضور و غیاب میتواند در ادارات و شرکتها   و مدارس مورد استفاده قرار بگیرد و یا هر ارگان یا سازمانی که نیاز به ثبت ورود و خروج کارکنان داشته باشد میتواند از دستگاه حضور و غیاب  استفاده کند . برای ثبت ورود و خروج کارمندان از ان استفاده می کنند تاریخ و ساعت در ان ثبت میشود . در پایان هر ماه میتوان از دستگاه حضور و غیاب گزارشی را گرفت که در ان ورود و خروج و ماموریت ها در ان ثبت شده است . دستگاههای ورود و خروج میتواند به صورت انگشتی – کارتی و یا کد عبور باشد یک سری از دستگاههای حضور و غیاب هم دارای دوربین میباشند که بر اساس تشخیص چهره ورود و خروج افراد را ثبت میکند . ثبت این رکوردها از دستگاه حضور غیاب میتواند توسط پورت شبکه یا سریال و usb  و یا فلش به سیستم انتقال داده شود .

فروش ویژه با شرایط متفاوت

هم اکنون میتوانید با شرایطی کاملا متفاوت و بسیار ویژه در جشنواره فروش زمستانه انواع تجهیزات و دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد را با قیمت های منحصر بفرد خریداری کنید . در این جشنواره تا ۲۵% میتوانید تخفیف قیمت را تجربه کنید + حمل و نقل و نصب کاملا رایگان باعث شده است تا تفاوت را احساس کنید .

فروش بسیار ویژه انواع دستگاه های حضور و غیاب

انواع دستگاه حضور و غیاب

دستگاه های حضور و غیاب بر مبنای مکانیزم عملکرد به انواع مختلفی طبقه بندی میشود . بطور کلی انواع دستگاه حضور و غیاب کارتی , چشمی , اثر انگشتی پرکاربردترین انواع سیستم های حضور و غیاب میباشند.

دستگاه حضور و غیاب کارتی

دستگاه حضور و غیاب کارتی و انگشتیدر این سیستم برای هر یک از پرسنل یک کارت پرسنلی طراحی میشود و پرسنل هنگام ورود و خروج به محل باید کارت خود را در دستگاه قرار دهند تا دستگاه بتواند زمان و تاریخ ورود و خروج را کنترل کند.

انواع دستگاه های کارتی حضور و غیاب

مکانیزم کارکرد برخی از دستگاه های حضور و غیاب کارتی بصورت ثبت روی کارت میباشد و برخی دیگر بصورت ثبت روی سیستم که مهمترین تفاوت را در انواع دستگاه حضور و غیاب کارتی ایجاد میکنند .

معایب و مزایای دستگاه های حضور و غیاب کارتی

مهمترین عیبی که دستگاه های کارتی حضور و غیاب با آن مواجه بودند امکان تقلب و کشیدن کارت توسط دیگران بود ولی از مزیت های این سیستم حضور و غیاب میتوان به ارزان بودن و راحتی در نصب و استفاده اشاره کرد.

دستگاه حضور و غیابسیستم حضور و غیاب کارتی تمام حرفه ای باربد ۱

یک سیستم تمام عیار و حرفه ای را با دستگاه حضور و غیاب کارتی باربد تجربه کنید.ایجاد یک فرآیند هوشمند اتوماسیون و حذف محاسبات پر خطای دستی و امکان نظارت و کنترل صحیح مدیران با ثبت زمان دقیق انواع تردد اعم از: ورود ، خروج ، مرخصی ، ماموریت و… بر اساس شیفت های مختلف- امکان نصب نرم افزار حضور و غیاب آنلاین بر روی دستگاه حضور و غیاب مدل باربد ۱  و استفاده کاربران از طریق اینترنتمهمترین مزیت سیستم حضور و غیاب باربد ۱ قابلیت های ویژه مدیریت و کنترل اینترنتی میباشد . انجام کلیه عملیات نرم افزار (تعریف پرسنل و شیفتها، گزارشات و…) با کمک صفحه نمایش بزرگ، بدون نیاز به هیچ دستگاه کامپیوتر دیگر، با استفاده از دستگاه حضوروغیاب مدل باربد و همچنین  دریافت انواع گزارشات با اتصال مستقیم دستگاه حضور و غیاب مدل باربد یک

دستگاه حضور و غیاب باربد ۲

دستگاه حضور و غیاب باربد2

سیستم حضور و غیاب حرفه ای  با تکنولوژی چندگانه بیومتریک ، ترکیبی کامل امکانات شناسایی اثر انگشت و  امکانتصویر برداری هوشمند را با سرعت بسیار عالی میباشد.ویژگیهایی چون صفحه نمایش تاچ اسکرین با کیفیت ، استفاده از دو سنسور برای اثر انگشت و دوربین باکیفیت هوشمند و سه پردازنده قوی نشانگر طراحی فوق العاده و عملکرد بالای ابین دستگاه می باشد.بدون تردید میتوان این دستگاه را به عنوان پیشتاز نسل جدید سیستمهای کنترل تردد و حضور و غیاب نامید.

مشخصات و ویژگیهای این مدل

دوربین داخلی ثبت تصویر و ویدئو   +  مشخصات بی نظیر ، قابلیتهای فراوان

حالت ترکیبی بیومتریک ؛ نهایت دقت  + حالت سریع ؛ سرعت فوق العاده   + دو سنسور اثر انگشت ؛ عملکرد به جای دو دستگاه +  سه پردازشگر قدرتمند   + صفحه نمایش Wide LCD لمسی   +  کنترل تردد مبتنی بر شبکه با POE و WiFi  + 

 

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهرهبطور کلی استفاده از تجهیزات حضور و غیاب و کنترل تردد بر مبنای تکنولوژی تشخیص چهره در حال گسترش روز افزونی است . این دستگاه در میان دستگاه های حضور و غیاب مبتنی بر تشخیص چهره جزء برترین نمونه های موجود در بازار میباشد که میتواند بطور کامل خاطر شما را آسوده کند و کارکرد بینقصی را به شما ارائه دهد . از مشخصات این سیستم عبارتند از دوربین تشخیص چهره +  وب سرور داخلی  +  صفحه نمایش لمسی + سرعت بالای مطابقت  + تنوع ارتباطات  +  تامین جریان برق از شبکه (PoE)  +  تلفن تصویری  + کارت RFID   +  ظرفیت بالای جافظه که میتواند تا یک ملیون تردد را در حافظه خود ذخیره سازی نماید . 

 

دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

مدل باربد ۷ هم از مدل های پرفروش در بین انواع دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی گروه باربد میباشد . از مشخصات فنی و امکانات این دستگاه کنترل تردد و حضور و غیاب میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

دستگاه حضور و غیابر اثر انگشتی باربد ۷

صفحه نمایش ۳ اینچ تمام رنگی   و   قابلیت تنظیم سطح حساسیت سنسور اثر انگشت  –  قابلیت استفاده در حالات کارت، رمز، اثر انگشت   و همچنین این دستگاه حضور و غیاب کاملا فارسی و منطبق با تقویم خورشیدی و یا میلادی میباشد و   مجهز به پورت های Lan,Rs232,USB   – ظرفیت ثبت ۱۰۰,۰۰۰ تردد در روز   –  دارای سیستم عامل لینوکس با قابلیت Update   – امکان تخلیه اطلاعات بر روی حافظه فلش (Cool Disk)  –  حفظ ساعت، تاریخ و اطلاعات حافظه حتی در زمان قطع برق در طولانی مدت  -امکان نمایش مشخصات و عکس پرسنل بر روی مانیتور دستگاه

دستگاه حضور و غیاب انگشتی باربد ۹

از امکانات و ویژگیهای مدل ۹ در بین دستگاه های حضور و غیاب باربد میتوان به موارد زیر اشاره کرد . ثبت ورود و خروج و تعیین نوع ورود وخروج توسط خود دستگاه: بنابراین پس از ثبت ورود، چنانچه پرسنل انگشت بزنند اتوماتیک خروج ثبت می شود و پرسنل خطای خود ( در صورت فراموش شدن تردد قبلی ) را براحتی متوجه می شوند و تردد خود را اصلاح می نمایند.
ثبت انواع تردد شامل ماموریت خارج از شهر، ماموریت داخل شهر و مرخصی: این حالات تردد، قابلیت انتخاب داشته و بصورت صوتی و شفاف به پرسنل اعلام می گردد.

سیستم حضور و غیاب و کنترل تردد

این سیستم یک مکانیزم کامل و امکانات کلی برای کنترل تردد و حضور و غیاب پرسنلتان را یکجا برای شما فراهم میکند . سایر مشخصات این سیستم عبارتند از :

CPU و پردازنده دستگاه : ۳۲-bit ARM7
حافظه دستگاه : ۲ گیگابایت Micro SD با قابلیت ارتقاء
مشخصات صفحه نمایش رنگی ۳٫۵ اینچی
مشخصات کیبود (صفحه کلید) لمسی خازنی
مشخصات کارتخوان بدون تماس کارت های مایفر MHz 13.5 یا KHz EM 125
ظرفیت حافظه (وقایع) ۵ میلیون (قابل ارتقاء)
ظرفیت کاربر ۲۰۰ هزار کاربر (قابل ارتقاء)
ظرفیت ثبت اثر انگشت ۴۵۰۰ اثر انگشت
ارتباط با کامپیوتر LAN و  RS232
رله خروجی رله ۱ و رله ۲
پورت های خروجی Wiegand, USB, RS232, LAN
دمای کار ۲۰- تا ۵۰- درجه سانتی گراد
ولتاژ کار ۸ تا ۱۶ ولت DC یا AC
ابعاد ۵۰×۱۷۰×۱۷۰ میلیمتر
نشانگرهای کاربر اعلان صوتی و چراغ LED چند رنگ

دستگاه کنترل تردد کارتی و اثر انگشتی

این دستگاه یک سیستم کنترل تردد کاملا حرفه ای را در اختیار شما قرار میدهد که به وسیله آن میتواند آسوده خاطر باشید .

حضور و غیاب

مشخصات سیستم کنترل تردد کارتی و اثر انگشتی باربد ۴

پردازنده بسیارقدرتمند ۴۰۰MHz ، سرعت بینظیری را به شما ارائه میدهد و  عمل تطابق نمونه اثرانگشت را در کنار شناسایی پرسنل بر اساس کارت و کد را با سرعتی بالا و دقتی کم نظیر ارائه می کند.ارتباطات منتوع شبکه و کنترل تردد + کنترل تردد هوشمند +  قابلیت ارتصال به شبکه LAN + الگوریتم پیشرفته شناسایی اثر انگشت از دیگر مشخصات این سیستم هوشمند کنترل تردد و حضور و غیاب حرفه ای مباشند.

ویژگیهای منحصر بفرد

کارکرد مستقل   با امنیت مضاعف مهمترین ویژگی این سیستم کنترل تردد و حضو و غیاب میباشد . 

برچسب ها: حضور و غیاب
10 Aug 2017