مقایسه قیمت و مشخصات مدل های کامپیوتر بدون کیس و لمسی ( all ine one)

در این مقاله سعی داریم تا بین مدل های ارائه شده کامپیوتر بدون کیس و کامپیوتر لمسی all in one ارائه شده در فروشگاه اینترنتی باربد مقایسه کاملی داشته باشیم . همه مدل های ارائه شده کامپیوتر های لمسی بدون کیس با مشخصات سخت افزاری و قیمت در لیست زیر ارائه شده است .

کامپیوتر بدون کیس

کامپیوتر بدون کیسکامپیوتر های بدون کیس به سیستم های اطلاق میشوند که همه قطعات سخت افزاری کامپیوتر اععم از مادر برد , cpu , رم , کارت گرافیک , کارت شبکه , دی وی دی رام و… همگی در یک پک و پشت مانیتور ال ای دی جای گرفته است . این کامپیوتر به خاطر حذف کیس به کامپیوتر بدون کیس مشهور شده اند . و مدل های متنوعی در بازار فعلی ایران از آنها موجود است .

مقایسه مدل های کامپیوتر بدون کیس

کلیه مدل ها در این صفحه آورده شده است تا بتوانید مقایسه دقیقی با هم انجام دهید. برای مشاهده اطلاعات کاملتر هر یک از مدل های کامپیوتر بدون کیس میتوانید روی لینک ادامه مطلب کلیک کرده و جزئیات بیشتری از هر مدل مشاهده کنید.

 

کامپیوتر لمسی all in one

کامپوتر لمسی all in one

سیستم های all in one در دو نوع بدون تاچ اسکرین ( لمسی ) و تاچ اسکرین ارائه میشوند . انواع کامپیوتر لمسی all in one قابلیت پشتیبانی از ویندوز های ۸ و ۱۰ را بصورت تاچ دارند و مانند یک تبلت ایستاده میتوانید از آنها استفاده کنید . در خصوص سیستم های سخت افزاری all in one های لمسی توجه داشته باشید که با تنوع بالایی در بازار ایران وجود دارند و باید هنگام خرید متناسب با نیازهایتان و بودجه ای که در نظر دارید اقدام به خرید کنید .

فروشگاه اینترنتی باربد ارائه دهنده انواع مدل های کامپوتر لمسی all in one بدون کیس

تفاوت لپ تاپ با کامپیوتر بدون کیس all in one

این سیستم ها از جهات زیادی به یک لپ تاپ شباهت دارند . و تفاوت عمده کامپیوتر های بدون کیس (all in one) با لپ تاپ را فقط میتوان در باطری این سیستم ها دانست . + اینکه کیبورد و موس سیستم های بدون کیس all in one جدا بوده ولی در لپ تا همه سیستم بشکا پرتابل و در یک پک ارائه میشوند.

نمایندگی فروش کامپیوتر های all in one لمسی بدون کیس

ما در فروشگاه اینترنتی باربد با اخذ نمایندگی فروش محصولات کامپیوتر های بدون کیس لمسی all in one از کمپانی msi در وبسایت خودمان اقدام به ارائه چندین مدل متنوع از این سیستم های پرتابل کرده ایم .

نمایندگی فروش کامپیوتر های all in one لمسی بدون کیس msi

ما در فروشگاه اینترنتی باربد با اخذ نمایندگی فروش محصولات کامپیوتر های بدون کیس لمسی all in one از کمپانی msi در وبسایت خودمان اقدام به ارائه چندین مدل متنوع از این سیستم های پرتابل کرده ایم .

قیمت انواع کامپیوتر لمسی بدون کیس ( all in one)

به علت نوسانات شدید قیمت در تجهیزات و کامپیوتر  لمسی یا ( all in one) مدیریت فروشگاه اینترنتی باربد فعلا تصمیم گرفته است که محصولات را بدون قیمت در سایت درج کند . برای دریافت لیست قیمت لحظه ای محصولات میتوانید با پشتیبانی آنلاین فروشگاه در تماس باشید یا با انتخاب نوع کامپیوتر لمسی بدون کیس ( all in one) مورد نظرتان آن را به ما اعلام کرده و قیمت را دریافت کنید.

مدل ها و مشخصات کامپیوتر  لمسی و بدون کیس all in one

در ادامه ۸ مدل از پرفروش ترین محصولات شرکت msi در گروه محصولی کامپیوتر لمسی و کامپیوتر ( all in one) بدون کیس آورده شده است . شما میتوانید با امکانات و مشخصات سخت افزاری هر مدل را مشاهده کرده و اگر اطلاعات ارائه شده کافی نباشد میتوانید به صفحه هر محصول مراجعه کرده و کاتالوگ مربوطه را مطالعه کنید .


[huge_it_portfolio id=”8″]

برچسب ها: all in one, کامپیوتر all in one, کامپیوتر بدون کیس, کامپیوتر بدون کیس all in one, کامپیوتر بدون کیس لمسی all in one, کامپیوتر لمسی, کامپیوتر لمسی all in one, کامپیوتر لمسی بدون کیس
10 Aug 2017