Manegerdesk

پارتیشن اداری

 پارتیشن اداری آرفونی - آرافرم نیرا

پارتیشن اداری بر حسب کاربرد انواع متنوعی دارد ، گروه آرافرم نیرا با برند آرفونی سعی نموده است با ارائه 6 مدل پرکاربرد پارتیشن به همراه 2 مدل اختصاصی به نیاز تمامی ادارات ، سازمانها و ... پاسخی شایسته دهد . با بیش از 10 سال سابقه و رزومه ای درخشان آماده نصب انواع پارتیشن اداری هستیم - در تولید پارتیشن اداری شرکت آرفونی عمدتا از رنگ آنادایز برای پوشش پروفیل ها استفاده می کند و صرفا در مواردی که مشتری خواهان کاهش قیمت باشد از رنگهای کوره ای و معمولی استفاده می کند . از لحاظ تقسیم بندی پارتیشن اداری به سبک تکجداره و پارتیشن دوجداره اجرا میشود در ادامه با 16 تیپ پارتیشن بندی اداری تکجداره و دوجداره که توسط گروه مبلمان اداری آرفونی اجرا میشود آشنا میشوید.

انواع پارتیشن های اداری آرفونی شامل دو گروه عمده پارتیشن اداری تکجداره و دوجداره میباشد که هر کدام شامل 8 تیپ پارتیشن میباشند

پارتیشن اداری -  دوجداره 

 

پارتیشن اداری آرفونی - دو جداره با فریم اختصاصی

 انواع مدل های  پارتیشن اداری دوجداره آرفونی

 پارتیشن های اداری دوجداره اختصاصی آرفونی بر پایه استراکچر آلومینیومی آنادایز نصب میشوند ، استراکچر این پارتیشن ها بصورت کاملا اختصاصی در واحد طراحی مهندسی آرفونی طراحی و در قالبسازی شده و این پروفیل ها مشابه ایرانی ندارد  ، یکسال گارانتی استحکام ، رنگ و .. دارند و زیبایی منحصربفرد این پروفیل ها که بصورت 100% فلت و در ابعاد 10*10  تولید شده اند باعث شده تا گروه مشتریان آرفونی نهایت رضایت را چه در زمان تحویل و چه در سالهای بعد از نصب از این پارتیشن ها داشته باشند ، بطور کلی زیبایی و خاصیت دکوراتیو ، ایستایی منحصر بفر د ، خاصیت آکوستیک بالا  مزیت های اصلی پارتیشن های دوجداره آرفونی نصب به سایر پارتیشن های دوجداره میباشد

 

پارتیشن اداری آرفونی

دوجداره - شیشه ای

 

تیپ 1 : ارتفاع 2 تا 3.2 متر - پرکننده تمام شیشه سکوریت دوجداره

فریم : آلومینیوم آنادایز اختصاصی آرفونی در ابعاد 10*10سانتیمتر

درب درصورت استفاده : درب اختصاصی پارتیشن دوجداره آرفونی ... ریمودازیو  تیپ 1  یا 2

 

 

پارتیشن دوجداره - با فریم آرلومینیومی اختصاصی و پرکننده تمام شیشه

 پارتیشن اداری آرفونی

دوجداره ام دی اف و شیشه ، مدرن

تیپ 2

ارتفاع : 2 متر تا 3.2 متر - پرکننده شیشه و ام دی اف

فریم : آلومینیوم آنادایز اختصاصی آرفونی در ابعاد 10*10سانتیمتر

درب درصورت استفاده : درب اختصاصی پارتیشن دوجداره آرفونی ... ریمودازیو  تیپ 1  یا 2

 

 

 پارتیشن دوجداره - ام دی اف ،با فریم آرلومینیومی

 پارتیشن اداری آرفونی

دوجداره مدرن

 

تیپ 3

ارتفاع : کمتر از 2 متر - پرکننده تمام شیشه سکوریت دوجداره

فریم : آلومینیوم آنادایز اختصاصی آرفونی در ابعاد 10*10سانتیمتر

درب درصورت استفاده : درب اختصاصی پارتیشن دوجداره آرفونی ... ریمودازیو  تیپ 1  یا 2

 پارتیشن دوجداره ام دی اف

پارتیشن اداری آرفونی

دوجداره ام دی اف

تیپ 4

ارتفاع : کمتر از 2 متر

پرکننده پارتیشن : ام دی اف و شیشه

درب درصورت استفاده : درب اختصاصی پارتیشن دوجداره آرفونی ... ریمودازیو  تیپ 1  یا 2

 پارتیشن دوجداره مدرن

پارتیشن اداری آرفونی

دوجداره مدرن و کوتاه

 

تیپ 5

ارتفاع زیر 1.5 متر اختصاصی ورک استیشن یا میز های کارگروهی

معمولا برای این سیستم درب درنظر گرفته نمیشود

 پارتیشن دوجداره ورک استیشن و میز کارگروهی

 پارتیشن دوجداره  آلومینیومی بازاری  - با رنگ کوره ای - با دو نوع پرکننده 6 میل و 16 میل

گروه آرفونی علاوه بر تولید پارتیشن دوجداره اختصاصی بخاطر پاسخ گویی به طیف گسترده تری از مشتریان این سبک پارتیشن را هم در سبد محصولات خود قرار داده که از نظر قیمت  نسبت به دو نوع قبلی ارزانتر بوده و میتوان پروفیل دا فریم دور این نوع پارتیشن را با رنگ های کوره ای ، معمولی یا آنادایز پوشش داد.

پارتیشن دوجداره آلومینیومی

پارتیشن اداری ، دوجداره ام دی اف با فریم ام دی اف --- پارتیشن تمام ام دی اف

 پارتیشن اداری ام دی اف پارتیشنی است که در آنفریم پارتیشن هم از ام دی اف ساخته می شود ..این نوع پارتیشن به شکل پارتیشن تمام الیت اجرا می شود و در ضاهر آن هیچ گونه جای پیچ و پرچ مشاهده نمی شودهمان طور که می دانید یکی از آیتمهای انتخاب پارتیشن اداری به عنوان دیوایدر، محدودیت متریال مصرفی میباشد که عموما به ام دی اف های قابل نصب  بروی استراکچر بوده به طوری که اتصالات آن کاملا از چشم بیننده به دور بوده و بیننده هیچ اتصالی را نبیند تا متریال و طرح بروی ام دی اف به زیبایی تمام نمایش داده شود این سبک پارتیشن اداری هم دارای نمای دکوراتیو بالایی بوده و زیبایی منحصر بفردی دارد . تنها نکته ضعفی که میتوان برای این نوع پارتیشن در نظر گرفت همان فریم آن هست که در نواحی که با زمین و رطوبت در ارتباط است دوام بالایی ندارد، همچنین این سبک پارتیشن میتواند هم در سبک دوجداره و هم تکجداره اجرا شود.

پارتیشن اداری ، پارتیشن ام دی اف

گروه پارتیشن های اداری تکجداره

انواع پارتیشن اداری تکجداره

  پارتیشن تکجداره شیشه ای - با پروفیل اختصاصی آرفونی - با رنگ آنادایز

پارتیشن شیشه ای و تکجداره اختصاصی آرفونی دارای فریم اختصاصی با برند و طراحی آرفونی میباشد . بر خلاف سایر پارتیشن های تک جداره نمای دکوراتیو بسیار عالی و قیمت مناسبی دارد که باعث میشود از لحاظ زیبایی و دکوراتیو بودن این نوع پارتیشن شیشه ای همتراز نوع مشابه دوجداره باشد. شیشه استفاده شده در این نوع پارتیشن 6 میل سکوریت شده میباشد ، قابلیت نصب پرده کرکره در یک سمت پارتیشن را دارند ، و میتوان با استفاده از سندبلاست نمودن شیشه میزان نور و دید پارتیشن را تنظیم کرد یا متن و لوگوی مشتری را روی شیشه حک نمود.

پارتیشن تکجداره شیشه ای

پارتیشن اداری ، تکجداره ام دی اف و شیشه -  با پروفیل اختصاصی آرفونی - با رنگ آنادایز

 همانند پارتیشن اداری تکجداره شیشه ای اختصاصی هستند و صرفا بجای شیشه ترکیب ام دی اف و شیشه یا تمام ام دی اف اجرا میشوند.

آرفونی -پارتیشن اداری

پارتیشن اداری، تک جداره با پروفیل آلومینیوم 4 پر

 این نوع پارتیشن هم با الگوبرداری از پارتیشن تکجداره 8 پر اختصاصی سازی شده و با طرح پروفیل مکعب در ابعاد 4*4  تفاوت نسبی با پروفیل گرد و 8پر دارد و نمای دکوراتیو و   ایستایی بسیار بهتری دارد رنگ پروفیل های آن را میتوان آنادایز یا کوره ای استفاده کرد همچنین در این نوع پارتیشن اداری تراورز ( قید افقی) و ستون های پارتیشن از یک نوع پروفیل استفاده می شود و با دو نوع پرکننده ام دی اف یا شیشه 6 میل و 16 میل نصب میشود.

پارتیشن تکجداره

 

پارتیشن تکجداره با پروفیل آلومینیوم 8 پر بازاری  - با رنگ کوره ای - دارای دونوع پرکننده 6 میل و 16 میل

پارتیشن تکجداره آلومینیومی 8 پر کلاسیک ترین و از قدیمیترین انواع پارتیشن هست که در ایران اجرا میشود ، نمای دکوراتیو پایینی دارد و صرفا برای خاصیت جداکنندگی خوب ، نصب سریع وقیمت پایین  در لیست محصولات آرفونی قرار گرفته و فقط با رنگ های موجود در بازار قابل اجرا میباشد.

پارتیشن تکجداره

پارتیشن شیشه ای - تکجداره بدون فریم

 این نوع از پارتیشن کاملا فریم لس بوده و بصورت صفحات شیشه سکوریت 10 میل با درب ریلی نصب میشود ، قیمت مناسب ، خنثی بودن شیشه در آیتم های دکوراسیون و قابلیت نصب در هر فضا ( فضای اداری یا فضای آزاد) از مزیت های این نوع از پارتیشن شیشه ای میباشند.

پارتیشن شیشه ای

 

تفاوت پارتیشن اداری  تک جداره و پارتیشن دوجداره

بطور کلی چند تفاوت عمده بین انواع پارتیشن اداری تکجداره و دوجداره وجود دارد که عمده ترین تفاوت به نوع کاربری و میزان عایق صوتی پارتیشن ها بستگی دارد ، زیبایی ،ایستایی و امکان استفاده از پرده کرکره از مزیت های اصلی پارتیشن دوجداره نصبت به پارتیشن تک جداره میباشند.

پروژه های نصب شده پارتیشن اداری در سال 92 و 93 آرفونی

 

 

قدمت پارتیشن اداری

پارتیشن هم قدیمی و هم به نوعی  جدید می باشد در باره تاریخچه پارتیشن اداری در دنیا نظرات زیادی مطرح است اما پارتیشن اداری یا همان درای وال  قدمت زیادی در ایران ندارد ولی از حدود 50 سال گذشته وارد ایران شده و از حدود 20 سال گذشته به شکل امروزی در آمده و با نام پارتیشن اداری شناخته می شودو در فضاهای اداری ایران  به عنوان دیوار پارتیشن اداری برای تفکیک فضا و دکوراسیون بکار گرفته می شود

شرایط گارانتی و جابجایی پارتیشن اداری آرفونی

اولین جابجایی پارتیشن های اداری آرفونی رایگان میباشد و کلیه پارتیشن ها با 6 ماه گارانتی شرکتی عرضه میشوند

تصاویر نصب شده پارتیشن اداری در پروژه های آرافرم نیرا - آرفونی

طرح های جدید و پروژه های پارتیشن بندی شده در سال 2014 و 2015