کامپیوتر بدون کیس سونی و msi

به عنوان راهنمای خرید کامپیوتر بدون کیس سونی با کامپیوتر بدون کیس msi از کلیه جهات امکانات سخت افزاری , صفحه نمایش , قیمت , خدمات پس از فروش و دوام مورد بررسی قرار میدهیم . تا بتوانید قبل از اقدام به خرید اطلاعات کاملتری از محصولات این دو کمپانی برتر و پیشرو در صنعت کامپیوتر All in one  و یا کامپیوتر همه کاره بدست آورید.

کامپیوتر  بدون کیس سونی

کامپیوتر بدون کیس سونیکامپیوترهای بدون کیس لمسی چیست؟ این کامپیوتر بدون کیس همان طور که از نامش پیداست فاقد کیس هستند و تمامی اجزای داخلی یک کیس کامپیوتر داخل مانیتورها قرار داده شده است. کمپانی ژاپنی سونی یکی از برترین تولید کننده ها در این زمینه میباشد .  با وجود محبوبیت و بازار بی تاپ ها در میان مصرف کنندگان وطرفدارهای مخصوص PC های خانگی کامپیوتر های لمسی بدون کیس محبوبیت بسیار زیاد در بین بازار پیدا کرده است

کامپیوتر بدون کیس msi

کامپیوتر بدون کیس msiکامپیوتر بدون کیس msi   با دو نوع صفحه لمسی یا تاچ اسکرین و صفحه نمایش معمولی تولید و به بازار عرضه میشوند . این شرکت جزء پیشرو ترین کمپانی های تولید کننده کامپیوتر بدون کیس در جهان میباشد .

کامپیوترهای لمسی بدون کیس مزیت هایی نسبت به کامپیوتر های خانگی و لب تاپ ها دارند و آن هم مجتمع بودن دستگاه و مصرف انرژی بسیار پایین آن است. کامپیوتر های بدون کیس را با عنوان ALL In One و یا مخفف AIO می شناسند.

مقایسه کامپیوتر های بدون کیس سونی و msi

کامپیوتر بدون کیسکامپیوتر های لمسی بدون کیس msi تمام امکانات یک کامپیوتر رومیزی و لپ تاپ را در خود دارد ، در این آیتم کامپیوترهای سونی هم همین شرایط را دارند, ولی عمر و دوام کارکرد بالاتری در صفحه نمایش دارند .

 به طوری که در حال حاضر دستگاههایی که در بازار بنام All In One PC  کامپیوتر بدون کیس توسط کمپانی های سونی و msi تولید و ارائه شده اند حتی دارای امکاناتی بیشتر از یک PC خانگی (نظیر : صفحه نمایش لمسی ،  وب کم ، پشیبانی از انواع کارت حافظه ، صفحه کلید و ماوس بی سیم ، و انواع پورتهای جانبی) می‌باشند.

در مقایسه قیمتی بین کامپیوتر بدون کیس سونی و کامپوتر بدون کیس msi کفه ترازو به سمت کمپانی msi سنگینی میکند و همین امر باعث شده است تا msi به عنوان پرفروش ترین برند در بازار کامپیوتر های بدون کیس شناخته شود.

آینده روشنی پیش روی تولید کننده های این تیپ سیستم ها وجود دارد و روز به روز بر محبوبیت کامپیوتر All in One ها افزوده می‌شود و به نظر می‌رسد که این کامپیوترها لمسی بدون کیس جایگزین بسیار مناسبی برای کامپیوترهای رومیزی قدیمی شده اند.

 

 

برچسب ها: خرید کامپیوتر بدون کیس, کامپیوتر بدون کیس, کامپیوتر بدون کیس all in one, کامپیوتر بدون کیس msi, کامپیوتر بدون کیس سونی, کامپیوتر بدون کیس لمسی, کامپیوتر لمسی
10 Aug 2017