مبلمان اداری , دکوراسیون اداری , تجهیزات اداری

سعی ما بر این است بتوانید فقط و تنها فقط از یک جا به کلیه محصولات گروه مبلمان اداری, دکوراسیون اداری و تجهیزات اداری مورد نیازتان دسترسی داشته باشید و بتوانید با صرف زمان و انرژی حداقلی و البته با کسب اطلاعات کامل و جامع اقدام به انتخاب محصول مورد نظر یا پیمانکار مناسب جهت اجرای پروژ خود بکنید .

از همین رو در گروه پارس تجهیز سعی داریم ابتداعا اطلاعات مفید و کاملی در خصوص انواع محصولات گروه مبلمان اداری , تجهیزات دکوراسیون اداری , سبک های دیزاین و دکوراسیون و ملزومات مورد نیاز دفاتر کار اداری آشنا شوید و در مرحله بعد تعدادی از قوی ترین تولید کننده ها , وارد کننده ها و عرضه کنند های محصولات و مجری و پیمانکاران اجرا آشنا شوید.

در همین راستا لازم است دقت داشته باشید که محصولات و خدمات این حوزه در 3 گروه کلی طبقه بندی میشوند.

تجهیزات و ملزومات اداری

ملزومات اداری یک دفتر کار اععم از کلیه ملزومات تحریر , بایگانی , رومیزی و... را از برترین تولید کننده های تجهیزات اداری کشور و برخی از معتبر ترین وارد کننده های تجهیزات ساختمانی برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید با کمترین زمان انتخابی مناسب و قوی و مطلوب را داشته باشید و خریدی به صرفه را انجام دهید.

مبلمان اداری

در گروه محصولات مبلمان اداری بازه گسترده ای از محصولات را از برندهای مختلف و مورد تایید تولید کننده داخلی و برخی از وارد کننده های معتبر مبلمان اداری اععم از میز و صندلی و .. بکنیم.

تجهیزاتی که برای مبله کردن یک دفتر اداری لازم است را میتوان در چند گروه کلی اجرایی یا تولیدی طبقه بندی کرد که به شرح زیر میباشند.

میز های اداری : انواع میز کارمندی , میز مدیریت , میز کنفرانی , میزهای کار گروهی , کانتر پذیرش

صندلی اداری , مدیریتی , کارمندی , کنفرانس و آمفی تئاتری

سیستم های بایگانی و فایلینگ

تجهیزات دیزاین شامل انواع سیستم های پارتیشن بندی اداری , سقف کاذب , دیوار پوش , کفپوش

دکوراسیون اداری

سیستم های دکوراسیون اداری به کلیه فرایند های جانمایی و دیزاین اطلاق میشود و در این گروه پارس تجهیز اقدام به معرفی تعدادی از قوی ترین دیزاینر ها و طراحان دکوراسیون اداری میکند و محصول خاصی را در گروه دکوراسیون اداری به شما معرفی نمیکنیم و صرفا سعی داریم شما را با سبک های کلی طراحی و دکوراسیون محیط های اداری و دفاتر کار آشنا کنیم و با استفاده از طرح های پیشفرض شما را در انتخاب سبک مناسب دکوراسیون متناسب با زمینه و صنف فعالیت و محیط کاری و روحیات شخصی و پرسنتان بکنیم.

تعدادی از طرح های مدرن دکوراسیون