نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان:

آنچه کیفیت و قیمت را تعیین میکند سطح مهارت است . نقاشی ساختمان هنری مغفول مانده است . خدمات نقاشی ساختمان در تهران, نقاشی ساختمان در کرج مطابق با ایده آلهای فکری شما هر دو را به ما بسپارید

  اکرليكبدون بو سريع و قابل شستشو  روغنیمات ونيمه مات و براق  پلاستيكپوششی عالي و یكدست  با استفاده از بهترین رنگهای موجود در بازار و یا آنچه شما ترجیح می دهید. سيلروكيلر- كنيتكس – رومالين بلكا – كاغذ ديواري – موكت و ...    دراسرع وقت، با بهترين كيفيت و مناسبترين قيمت.

 

اصول کاری و نحوه سفارش نقاشی ساختمان و عقد قرارداد با نقاش

اصول کاری ما بر دو اصل کیفیت متمایز و خوش قولی استوار است . که متاسفانه در صنف نقاشی ساختمان بواسطه بدقولی های همکاران مغفول مانده و باعث بدبینی عمده مردم نسبت به زمانبندی های ارائه شده در ابتدای پروژه هاست.

برای عقد قرارداد همکاری با ما تماس بگیرید.

محمدی

نقاشی ساختمان

انجام کليه فعاليت هاي ساختماني شامل : رنگ آميزي و تزيينات ساختمان ؛ رنگ آميزي معابر و محيط هاي اداري و ساختماني ، تزيينات و بازسازي ساختمان تماس با ما : 4864006-0912 =================== تزيينات ساختمان - نقاشي ساختمان - نقاشي و تزيينات ساختمان محمدي - ساختمان - نقاشي -* با 28 سال سابقه کار در زمينه تزيينات ساختمان* 

معرفی رشته دانشگاهی نقاشی ساختمان

 معرفی نقاش ساختمان در رشته عمران معرفی نقاش ساختمان کسی است که بتواند از عهده نقشه خوانی – متره کرده کار – اندازه گیری و محاسبه برآورد میزان و مواد اولیه مورد نیاز – ساختن گچ و کشیدن گچ زنده و کشته – آماده سازی سطوح گچی – ساختن بتونه و بتونه کاری – سمباده کاری سطوح بتونه کاری شده – زدن رنگ نیمه پلاستیک روی سقف – آستر کاری با رنگ پلاستیک – تعمیر بتونه پلاستیک و روغنی – زدن رنگهای نهایی پلاستیک – روغن اندود کردن سطوح گچی – زدن رنگهای روغنی روی سطوح گچی زیر سازی شده – زدن رنگ روغنی مات و براق روی سطوح چوبی و صفحات مصنوعی – زدن رنگهای روغنی سطوح فلزی – همرنگ سازی براساس رنگ مورد نظر ساخت و رنگ آمیزی با رنگهای ورنی – رنگ پاشی با پیستوله و پمپ رنگ پاش – رنگ آمیزی استخر – رنگ آمیزی تزئینی و چوب سازی و سنگ سازی – رنگ آمیزی انواع گیتی های ساخته شده و لندئی های گچی – ترکیب رنگها – ایجاد هماهنگی در محیط کار – اجرای مقررات و آئین نامه های شغلی برآید .


 یک نقاش و نمونه وظایفش 

1. آشنایی با پوشش رنگ پلاستیکی   
2. آشنایی با اصول برآورد مواد مورد لزوم زیر کار 
3. آشنایی با روش های افزایش پوشش رنگها 
4. آشنایی با برآورد روغن های مورد نیاز جهت روغن اندود کردن دیوار گچی 
5. آشنایی با اصول برآورد سایر مواد مورد نیاز جهت رنگ آمیزی ساختمان 
6. شناسایی اصول اندازه گیری برآورد میزان رنگ و مواد اولیه مورد نیاز 
7. توانایی اندازه گیری و محاسبه و برآورد میزان رنگ و مواد اولیه مورد نیاز 
8. آشنایی با سیستم متریک و واحدهای اندازه گیری طول و سطح و اجزاء آن 
9. آشنایی با ابزار و وسایل اندازه گیری (متر جیبی- متر بلند- متر تاشویی و ...) 
10. آشنایی با اوزان و واحدهای مربوط در سیستم متریک 
11. آشنایی با اشکال هندسی منظم 
12. شناسایی اصول محاسبه مساحت سطوح 
13. شناسایی انواع رنگهای مورد استفاده در نقاشی ساختمان 
14. آشنایی با پوشش رنگ روغنی الوان 
15. توانایی متره کردن کار 
16. آشنایی با اصول محاسبه در سیستم متریک 
17. آشنایی با اصول محاسبه نظری از روی مساحت زیربنا 
18. شناسایی اصول محاسبه سطوح جانبی در حجم های هندسی منظم و غیرمنظم 
19. شناسایی اصول محاسبه مساحت در سطوح هندسی منظم و غیرمنظم 
20. شناسایی اصول محاسبه سطوح نرده و درب های شیشه خور 
21. شناسایی اصول متره کردن کار 
22. توانایی خواندن نقشه های ساختمان 
23. آشنایی با نقشه های معماری (پلان، نما، برش) 
24. آشنایی با اصول خواندن اندازه نقشه ها 
25. آشنایی با علائم و اختصارات نقشه های معماری 
26. شناسایی اصول محاسبه سطوح افقی، قائم و مورب نقشه ها 
27. شناسایی اصول خواندن نقشه های ساختمانی

 

 

شرایط ارتقاء شغل  نقاشی ساختمان

مانند بسیاری از مشاغل و شاید همه آنها ظاهر کار افراد بسیار تاثیر گذار در جذب مشتری است، دوام عمر رنگ، لکه گیری دقیق و سرعت عمل در اجرای کار نقاش می تواند شرایط ارتقاء کاری و افزایش دستمزد وی را به صورت چشمگیری افزایش دهد. ساختن رنگ و ترکیب بندی صحیح آنها نیز بسیار اثربخش است .

 



برچسبها : معرفی - نقاش - ساختمان - رشته - عمران
| لينک ثابت | نظرات (0)
نوشته شده توسط | نقاشي ساختمان محمدي - تلفن تماس : 4864006 - 0912 |
 شش مرحله پیش از نقاشی | مطالب برتر

 
شش مرحله پیش از نقاشی 

 مناسب ترین موقعیت برای انجام پروژه رنگ آمیزی دیوارهای ساختمان، هنگامی است كه شرایط آب و هوایی موجود امكان باز گذاشتن در و پنجره ها را مهیا كرده و در نتیجه بتوان مرحله خشك شدن سریع لایه رنگی را به جریان هوا و گرمای آن سپرد. حال اگر شما نیز فرصت را غنیمت شمرده و مهم تر از همه قصد دارید این پروژه را خودتان انجام دهید، نقاشی ساختمان اگرچه به ظاهر ساده به نظر می آید ولی دارای چندین مرحله بوده و رعایت نكاتی در هر مرحلهمی تواند با سرعت بیشتر به نتیجه بهتری منجر شود. این مراحل و نكات آنها عبارتند از:
۱ جمع آوری لوازم كاربردی و دكوراسیونی و همچنین پوشش آنها: پس از جمع كردن لوازم در گوشه ای از فضا، آنها را با لایه ای پلاستیكی خوب پوشش دهید. برای این منظور شما می توانید این لایه های پلاستیكی را به صورت متری تهیه كنید.
۲ محدود كردن نواحی مورد نظر برای نقاشی و پوشش قسمت های هم جوار برای محافظت از آغشته شدن به رنگ هنگام نقاشی ماسكه كردن: به عنوان مثال پوشاندن كلیدها و پریزهای برق و تلفن، شیشه های پنجره ها، دستگیره های درها و غیره از جمله این اقدامات هستند. برای انجام این كار از نوارچسب های كاغذی به تنهایی و یا به همراه روزنامه می توانید استفاده كنید. حتی ممكن است شما بخواهید تنها قسمت هایی از یك دیوار را آن هم با رنگی متفاوت پوشش دهید كه در چنین شرایطی نیز چسب های نواری كاغذی ابزار اصلی محسوب می شوند. نكته: در صورتی كه چسب نواری كاغذی را برای ماسكه كردن انتخاب كرده اید، توجه داشته باشید تا خشك شدن كامل لایه رنگی، هرگز بر كندن آن اصرار نورزید زیرا امكان برداشته شدن لایه رنگ به همراه چسب وجود دارد. حال اگر با وجود خشك شدن رنگ كندن چسب به راحتی انجام نمی گیرد، كافی است پنبه ای را به تینر روغنی آغشته كرده و بر روی چسب بمالید سپس آن را به آرامی از روی سطح رنگ جدا سازید.
توجه: به هیچ وجه به جای تینر روغنی، تینر فوری را امتحان نكنید زیرا تینر فوری رنگ دیوار را در خود حل كرده و شما مجبور خواهید بود دوباره آن دیوار را رنگ كنید.
۳ مرحله زیرسازی:كلیه قسمت های فرورفته ای را كه در اثر ضربه بر روی دیوار پدید آمده است با گچ و یا بتونه پر كرده و سپس هرگونه اختلاف سطح را با سمباده صاف و یكنواخت كنید. به این ترتیب بستری مناسب برای رنگ آمیزی حاصل می شود.
۴ مرحله انتخاب و ساخت رنگ : ابتدا نوع رنگ مورد نظر را با توجه به دیوار، سقف و غیره و همچنین پوشش قبلی آن انتخاب كرده و سپس به مرحله دیگر یعنی ساخت رنگ دلخواه بپردازید. به عنوان مثال برای پوشش كلیه سقف ها به جز سقف آشپزخانه و سرویس های بهداشتی كه شست وشوی سالیانه آن نیاز است از رنگ پلاستیك استفاده می شود.دیوارها را نیز اغلب با رنگ روغنی می پوشانند كه تنها تفاوت موجود میان میزان نسبت ماتی و براقی رنگ روغن است كه آن هم با توجه به مكان و كاركرد آن انتخاب می شود. به این معنا كه برای سطوحی كه شست وشوی بیشتر لازم دارند، میزان رنگ روغنی براق نسبت به مات می بایست بیشتر بوده و در مورد دیوارهای دیگر مكان ها این میزان تقریبا نصف نصف و یا حتی مقدار رنگ مات كمی بیشتر از رنگ براق است.
نكته ۱: اگر برای دستیابی به رنگ دلخواه چند رنگ را با هم مخلوط كرده اید، پیش از استفاده بر روی دیوار توجه داشته باشید كه همواره رنگ خیس دوپرده روشن تر از خشك شده همان رنگ است. برای امتحان بیشتر نیز شما می توانید قسمتی از در قوطی رنگ و یا قطعه فلزی بدون استفاده ای را با لایه ای از رنگ پوشش داده و كمی صبر كنید. رنگ بر روی فلز با سرعت بیشتری خشك شده و نتیجه زودتر حاصل می شود.
نكته ۲: در صورتی كه نمونه رنگی را ساخته و در انتخاب آن اطمینان دارید، برای درست كردن مقدار زیادی از آن لازم است همان فرمول تركیب رنگی را استفاده كرده و جهت امتحان قطره ای از رنگ نمونه را در داخل قوطی رنگ ساخته شده بچكانید. با این كار به راحتی می توانید رنگ نمونه انتخابی و رنگ ساخته شده را با هم مقایسه كنید.
نكته ۳: این روزها كارخانجات ساخت رنگ دست به تولید طیف وسیعی از رنگ های گوناگون زده اند كه به این ترتیب سلیقه همه افراد به راحتی قابل تامین است.
۵ انتخاب ابزار رنگ آمیزی: برای رنگ آمیزی سطوح داخلی ساختمان و لوازم گوناگون سه نوع ابزار رایج وجود دارد:
الف قلم مو ، ب غلتك ، ج پیستوله
كه باتوجه به شرایط سطح مورد نظر برای رنگ آمیزی باید از یك و یا تركیبی از چند تای آنها استفاده كرد.
۶ مرحله رنگ آمیزی: پس از انتخاب نوع رنگ و ابزار، برای رنگ آمیزی اقدام كنید ولی پیش از آن ابتدا رنگ ها را صاف كنید. به این ترتیب رنگی صاف و بدون ناخالصی حاصل می شود. این كار در مورد استفاده از رنگ های باقی مانده از پروژه های قبلی نقاشی ساختمان الزامی است زیرا رنگ به مرور زمان و در مجاورت با هوا رویه بسته و در نتیجه ناخالصی هایی در آن به وجود می آید. 
 

پتینه کاری - نقاشی طرح چوب

نقاشی خاص – پتینه کاری – طرح چوب و سنگ
نقاشی طرح چوب نوعی نقاشی است که بوسیله آن می توان هر سطحی را به شکل چوب درآورد نقاشی طرح چوب ، مناسب برای کابینت های فلزی ، درب های قدیمی ، ابزار های گچی ، آرک آشپزخانه ،شومینه ، قرنیز و هر سطح دیگری ...
به کمک این هنر فضای جدید و دلگرمی را خلق کنید . 
بلکا ، پوشش دیوار و سقف بهترین جایگزین رنگ و کاغذ دیواری با قابلیت اجرای طرح های متنوع با بیش از 100 رنگ و طرح متنوع رنگهای زنده بلکا انرژی و هیجان در فضا می پراکنند و برای افرادی که دوست دارندهرروز صبح در فضایی پر انرژی و سرزنده چشم بگشایند و روزشان را با هیجان و سرزندگی آغاز کنند ایده آل هستند .

نقاشی ساختمانی بلکا

بلکا 100% از مواد طبیعی ساخته شده وعاری از هر گونه مواد شیمیایی میباشد .
دیوارپوش بلکا با مزیت های فراوان:
1- تنوع نامحدود رنگ
2- عایق حرارتی و برودتی
3- عایق صوتی
4- کاهش بازتاب نور
5- عایق رطوبت
6- سرعت اجرای بالا
7- بی نیاز از زیرسازی
8- قابلیت شستشو
9- عدم جذب گرد وغبار ( خاصیت آنتی استاتیک)
10- عدم ترک خوردگی و مقاومت در برابر ضربه
11- صرفه اقتصادی
12- قابلیت ترمیم...

 

خصوصیات بلکا

بلکا دارای خصوصیاتی است که آنرا از محصولات مشابه متمایز می سازد .
با استفاده از بلکا ، لوازم مورد نیاز ،فضای زیادی را اشغال نمی کند .
نیازی به پوشاندن و تخلیه فضای اطراف نیست .
نیاز به زیرسازی زیادی نداشته و در وقت و انرژی صرفه جویی می شود .
رنگ دلخواه بسیار ساده و با صرف انرژی و وقت کمی بدست می آید .
با ابزاری ساده نتیجه دلخواه به آسانی حاصل می شود .
مواد تشکیل دهنده کاملا طبیعی ، بی ضرر و سازگار با محیط زیست می باشد .
بلکا همواره به سلامتی شما می اندیشد : 
1) فلزات سنگین مانندpb -hg-zn-as-co-cu-cl-cd که سرطانزا هستند ، در ترکیبات بلکا موجود نمی باشند .
2) بلکا فاقد هرگونه مواد فرار می باشد .
3) مورد تایید موسسه بیولوژی آلمان 
4) مورد تایید موسسه مطالعات و بررسی مواد برلین 
5) دارای گواهینامه از آلمان (din) 
6) مورد تایید مرکز سلامت و بهداشت روسیه 
7) مورد تایید مرکز بررسی های مواد و تکنولوژی تولید دانشگاه استانبول 
8) دارای تاییدیه از مراکز معتبر کشور استرالیا 
بلکا دوستدار محیط زیست 
بلکا عاری از مواد نفتی می باشد و در آن از فلزات سنگین استفاده نشده است و قابلیت بازیافت کامل و فوری دارد .
با این اهداف بلکا تامین کننده سلامت مصرف کنندگان می باشد .

 



برچسبها : پتینه - کاری - نقاشی - طرح - چوب - تزیینات - ساختمان - نقاشی ساختمان - محمدی - مدل - عشق
| لينک ثابت | نظرات (0)
نوشته شده توسط | نقاشي ساختمان محمدي - تلفن تماس : 4864006 - 0912 |
نوشته هاي پيشين
:: توجه :: براي مشاهده هر پوشه يا مطلب کافيست بروي عنوان آن کليک نمائيد تا باز يا بسته شود 
صفحات: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  
آخرین ورودی ها از گوگل

نقاشی ساختمان در تهران

painting / painting-home / home painting / نقاشی ساختمان در تهران / نقاشی ساختمان غرب تهران / نقاشی ساختمان شمال تهران و ساختمان / تزیینات ساختمان / تزئینات / نقاش ساختمان / رنگ آمیزی منازل / کاتولگ رنگ / رنگ های روغنی و پلاستیک و آکرولیک / سنباده / ارزان سریع با کیفیت / تزیینات ساختمانی محمدی 

ليست برچسبهاي وبلاگ
رنگها - رنگ های اکرولیک - انگشت‌هایت - رنگ قرمز - روغنی - صنعت رنگ - نازلترین قیمت - تناسلی - پوشش های الیافی - سلولزی - هنر - عمران -color - برای - ابریشمی - مولتی - نقاشی ساختمان - کالر - کلی - افزایش - الیافی - باطرحهای جدید - مرحله - شرکت و محل کار - آشنایی با حرفه -رنگ و شخصیت - خدمات - پیش - rank - محمدی - آشپزخانه - رنگ آمیزی نما - painting - آخر - نقاش - عایق - دهیم - رتبه - رنگ های پلاستیک - رنگ -سیلیکونی - درنگاهی - چوب - multi - خصوصیات - روان - رنگ سیاه - روان‌شناسی رنگ - home - کاری - شناسی - ساختمانی - باشید - خانه - قابل شستشو - آنلاین - دانید - مدل - پوشش - رنگ های روغنی - ترکیب - های - 0 - گوگل - دیدنی - عشق - بالاترین کیفیت - فروش - خاصیت - رنگ های سنتی - تزئینات - شما - چگونه - عکسهای - عید - حرارتی - توجه - نرم تر - شهریار - معرفی - رنگ امیزی منزل - جدیدترین - طرح - ابریشمی براق تر -رنگ سفید - پتینه - ساخت - حرفه - حرف - شرکت - نمای خانه - خود - لطافت - روان شناسی رنگ - تزئیناتی - مدل خانه - رنگ سبز - مختلف - ساختمان های رنگ - آشنایی - ناحیه - پوششهای - اطلاعیه - گانه - اکرولیک - سایت - پلاستیک - نما - رنگ سحر وهادی - پذیرفته - رنگ زرد - تبخال - مدل نما ساختمان - رنگهای - طرحها - تاریخچه - زرد و سفید - روی - شخصیت - رشته - ساختمان - نقاشی - ماجرای - شود - مراحل - نما ساختمان - تزیینات -نظافت کامل - نشکن - تزئینات ساختمان - شهرداریها - بلکا - قابل - روانشناسی - نگاهی - زیرسازی ها - مالنا - اول