سرنوشت میر حسین موسی ، دغدغه ها و نگرانیها

گرانی فرزندان میر حسین موسوی از سرنوشت پدر و مادرشان

نمی دانیم چه اتفاقی برای آقای موسوی و خانم رهنورد افتاده است 

 

     دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد نسبت به بی خبری از وضعیت پدر و مادرشان ابراز نگرانی کردند.

     دختران میرحسین موسوی در گفتگویی با خبرنگار جرس که دقایقی پیش صورت گرفت، با توجه به اخبار منتشرشده در رسانه های حکومتی، نسبت به بی خبری از وضعیت میرحسین موسوی و زهرا رهنورد ابراز نگرانی کردند.

    در این گفتگو ضمن اشاره به این نکته که طی ۴۸ ساعت گذشته  هیچ گونه اطلاعی از وضعیت  سلامتی مهندس میرحسین موسوی و دکتر رهنورد وجود ندارد، تاکید شد: علاوه بر قطع هرگونه ارتباط و تماس تلفنی، کوچه ی منتهی به منزل موسوی با خودرو ون بسته شده است.

     همچنین از ورود فرزندان و تیم محافظت میرحسین موسوی به منزل ایشان جلوگیری شده و همه ی راه های ارتباطی  ، به شکل ناگهانی و مشکوکی قطع شده است.

    دختران میرحسین موسوی یاد آور شده اند: با توجه به شرایط موجود ، وضعیت سلامتی آن ها برای خانواده ، در پرده ای از ابهام قرار گرفته است. محافظان تحت فشار هستند که هیچ گونه مجرای ارتباطی با خانواده ایجاد نکنند.

    به گفته ی خانواده ی آقای موسوی، در خودرو مسدود کننده، کسانی هستند که مدعی اند حکم این اقدام را از دادستانی تهران در اختیار دارند.

    گفته شده است؛ امکان دیدن فضای داخل خودرویی که روبه روی منزل آقای موسوی پارک شده است، وجود ندارد و شمار افراد درون ون نیز نامشخص است. همچنین نسبت به وضعیت مسلح بودن آن ها نیز نمی شود از فضای بیرون از ماشین مطلع شد.

    بنا به گفته ی خانواده ی آقای موسوی ، کسانی که در مقابل منزل آقای موسوی مانع از تردد فرزندان وی شده اند، از ارائه ی هرگونه حکم  یا کارت شناسایی خودداری می کنند و تاکنون نیز هیچ یک از مقام های رسمی ،  مسئولیت اقدامات اخیر را به عهده نگرفته است .

    دختران آقای موسوی می گویند؛ نگرانی ما این است که اصلا نمی دانیم در پشت این درهای بسته و در پسِ سکوت و خاموشی و بی خبری ایجاد شده چه می گذرد و چه اقدامات غیرقابل تصوری علیه آن ها صورت گرفته است. ما نمی دانیم چه اتفاقی برای آقای موسوی و خانم رهنورد افتاده است و  مسئولیت حفظ جان مهندس موسوی و خانم رهنورد به عهده چه کسی است؟ ما حتی نمی دانیم آیا پدر و مادر ما در این منزل مستقر هستند و یا به جای دیگر منتقل شده اند؟

    گفتنی است : به دنبال برپایی تظاهرات روز ۲۵ بهمن در تهران، علی لاریجانی رئیس مجلس ایران دستور تشکیل کمیته ی “بررسی افراد ضد انقلاب” را صادر کرده است و نمایندگان مجلس نیز علیه رهبران اصلاح طلب شعار داده و خواستار اعدام آنان شده اند.

 

 

 

پارتیشن ، پارتیشن اداری ، پارتیشن بندی ، پارتیشن دوجداره ، پارتیشن تمام ام دی اف ، پارتیشن چوبی ،میزاداری،میزکارمندی،میزکنفرانس،میزمدیریت،میزمدیریتی،میزکانتر،کمددیواری،کابینت ،کمدبایگانی،کمدفلزی،کمد ام دی اف،کمد ویترینی،کمد بایگانی گردان،کمد بایگانی ریلی ،کمد دیواری ریلی ،پارتیشن ،پارتیشن اداری ،پارتیشن چوبی ،پارتیشن دوجدار آی دکور ایران

پارتیشن اداری

پارتیشن دوجداره

پارتیشن بندی اداری

پارتیشن ادارات

پارتیشن ارزان

پارتیشن

پارتیشن تمام چوب و ام دی اف

mdfپارتیشن